O firmie

SAVAPROM Słodycze Reklamowe

SAVAPROM jest firmą produkującą i konfekcjonującą słodycze reklamowe. Nowoczesny design naszych opakowań i najwyższej jakości słodycze stanowią podstawę słodkich gadżetów produkowanych na potrzeby kampanii marketingowych naszych klientów.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonaniu słodyczy reklamowych w formie gadżetów reklamowych. Doradzamy w jakich działaniach stosować słodycze z logo aby wywarły niezapomniane wrażenie na Państwa klientach. Słodycze z logo stanowią niezawodny i indywidualny kontakt klienta z Państwa marką a niski koszt jednostkowy daje gwarancję realnego i stałego utrwalania się marki produktu w świadomości dużej liczby odbiorców.

Oferta firmy SAVAPROM obejmuje ponad 50 produktów począwszy od cukierków reklamowych, drażetek i gum reklamowych, poprzez lizaki aż po ręcznie produkowane czekoladki i ciastka z logo. Oferta słodyczy firmowych z logo jest wciąż aktualizowana i powiększana o nowe produkty – wyjątkowych ze względu na swoją niepowtarzalność.
Kompleksowa obsługa klienta począwszy od przygotowania oferty handlowej, projektu graficznego i wizualizacji słodkiego upominku, poprzez produkcję i dostawę w systemie door-to-door sprawia, że nasi klienci krajowi i zagraniczni mają zapewniony komfort pracy i terminowość dostaw. Bezpośredni i stały kontakt z opiekunem handlowym stanowi źródło aktualnych informacji o stanie realizacji zlecenia i pozwala na bieżące reagowanie na potrzeby klientów.

Wszystkie oferowane przez SAVAPROM słodycze reklamowych będą wspaniałym upominkiem firmowym dla najbardziej wymagających klientów.
Zapraszamy do współpracy!